Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dervin

Është emri yt Dervin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darvin, Drefan, Dea Irpan, Dervon, Durban, Draven, Darvino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darpan, Durrefina, Drevon, Durvina, Darvyena, Dorivan
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 805 Dervin's në Facebook. Pozicioni #40075
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DervinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dervin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dervin? Voto për emrin tënd