Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darvin

Është emri yt Darvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Drefan, Dea Irpan, Dervin, Dervon, Durban, Draven, Darvino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darpan, Durrefina, Drevon, Durvina, Darvyena, Dorivan
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3830 Darvin's në Facebook. Pozicioni #12598
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore slloven emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1957
Komente nga DarvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darvin? Voto për emrin tënd