Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dekle

Është emri yt Dekle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Djeli, Dekel, Dashiell, Dugal, Doughall, Djalil, Dakila, Djúlio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Docila, Decla, Docilla, Dikla, Duclea, Dicole, Daisily, Doecilia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Dekle's në Facebook. Pozicioni #3755170
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DeklePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dekle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dekle? Voto për emrin tënd