Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dekel

Është emri yt Dekel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Djeli, Dekle, Dashiell, Dugal, Doughall, Djalil, Dakila, Djúlio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Docila, Decla, Docilla, Dikla, Duclea, Dicole, Daisily, Doecilia
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1420 Dekel's në Facebook. Pozicioni #26507
Kategoritë:
Komente nga DekelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dekel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dekel? Voto për emrin tënd