Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darnell

Është emri yt Darnell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darnel, Darnal, Darnall, Darneil, Darrnel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina Mihaela, Deirnhille, Darnelly, Doranella, Drunal
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 36220 Darnell's në Facebook. Pozicioni #2096
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga DarnellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darnell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darnell? Voto për emrin tënd