Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darnel

Është emri yt Darnel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darnell, Darnal, Darnall, Darneil, Darrnel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina Mihaela, Deirnhille, Darnelly, Doranella, Drunal
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2295 Darnel's në Facebook. Pozicioni #18603
Kategoritë:
Komente nga DarnelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darnel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darnel? Voto për emrin tënd