Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darinka

Është emri yt Darinka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dreng, Durango, Durans, Duranjaya, Dernas, Dwirangga, Darmawansa, Dairenzyo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Drenusha, Drinka, Derimacheia, Derring, Drenka, Diệu Trang, Darwin Ningsih, Dira Minaci
Vlerësimi:
4.5/5
yje 164 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 134 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 153 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 155 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1100 Darinka's në Facebook. Pozicioni #31929
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga DarinkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darinka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darinka? Voto për emrin tënd