Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Crispino

Është emri yt Crispino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:crispin
Djem me tinguj të ngjashëm:Crespin, Crispen, Crispian, Crispin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chrisafenia, Crisvania, Crispina
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Crispino's në Facebook. Pozicioni #139438
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CrispinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Crispino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Crispino? Voto për emrin tënd