Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Crispin

Është emri yt Crispin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Crispijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Crespin, Crispen, Crispian, Crispino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chrisafenia, Crisvania, Crispina
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6625 Crispin's në Facebook. Pozicioni #8193
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga CrispinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Crispin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Crispin? Voto për emrin tënd