Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Corbyn

Është emri yt Corbyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Corvus
Djem me tinguj të ngjashëm:Corbinian, Corben, Corvin, Crevan, Corban, Corbin, Crépin, Cas Robin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerafine, Corvina, Charibanooh, Chervin
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 855 Corbyn's në Facebook. Pozicioni #38349
Kategoritë:
Komente nga CorbynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Corbyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Corbyn? Voto për emrin tënd