Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Corbin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Corbin.
Është emri yt Corbin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Corvus
Djem me tinguj të ngjashëm:Corbinian, Corben, Corbyn, Corvin, Crevan, Corban, Crépin, Cas Robin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerafine, Corvina, Charibanooh, Chervin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20055 Corbin's në Facebook. Pozicioni #3380
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga CorbinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Corbin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Corbin? Voto për emrin tënd