Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Conswello

Është emri yt Conswello? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cingeswell, Cyningesleah, Cingeswiella, Congly, Comgal, Comhghall, Changli, Công Lý
Vajza me tinguj të ngjashëm:Consuelo, Consuela, Conswellia, Conswala, Congalie, Cansel, Changla, Consuella
Vlerësimi:
1.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Conswello's në Facebook. Pozicioni #238956
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ConswelloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Conswello? Voto për emrin tënd


Është emri yt Conswello? Voto për emrin tënd