Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Conswala

Është emri yt Conswala? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cingeswell, Conswello, Cyningesleah, Cingeswiella, Congly, Comgal, Comhghall, Changli
Vajza me tinguj të ngjashëm:Consuelo, Consuela, Conswellia, Congalie, Cansel, Changla, Consuella, Chanchala
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Conswala's në Facebook. Pozicioni #198225
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ConswalaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Conswala? Voto për emrin tënd


Është emri yt Conswala? Voto për emrin tënd