Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Concetto

Është emri yt Concetto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Canowicakte, Chankoowashtay, Chung Thủy, Châu Hoàng Đạt, Connacht, Cương Quyết, Chong-Duy, Con |_Ồn Gì Thế
Vajza me tinguj të ngjashëm:Concetta, Conchita, Conchetta, Chu Đông Tây Hạ, Conshita, Consita, Công Duy
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105 Concetto's në Facebook. Pozicioni #176932
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ConcettoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Concetto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Concetto? Voto për emrin tënd