Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Concetta

Është emri yt Concetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Concetto, Canowicakte, Chankoowashtay, Chung Thủy, Châu Hoàng Đạt, Connacht, Cương Quyết, Chong-Duy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Conchita, Conchetta, Conshita, Consita, Công Duy
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3915 Concetta's në Facebook. Pozicioni #12379
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ConcettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Concetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Concetta? Voto për emrin tënd