Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Coco

Është emri yt Coco? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Casey, Cas, Caz, Cy, Ché, Chagai, Chuck, Cachi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cici, Chow, Cece, Caca, Chau, Cassie, Caja, Chica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 52495 Coco's në Facebook. Pozicioni #1591
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga CocoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Coco? Voto për emrin tënd


Është emri yt Coco? Voto për emrin tënd