Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cassie

Është emri yt Cassie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Casey, Cas, Caz, Cy, Ché, Chagai, Chuck, Cachi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Coco, Cici, Chow, Cece, Caca, Chau, Caja, Chica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 221190 Cassie's në Facebook. Pozicioni #463
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga CassiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cassie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cassie? Voto për emrin tënd