Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clotilde

Është emri yt Clotilde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clothilde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clotilda, Chlodehilde, Clothilde, Clotild, Chlothilde, Cletilde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2125 Clotilde's në Facebook. Pozicioni #19667
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga ClotildePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clotilde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clotilde? Voto për emrin tënd