Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clotilda

Është emri yt Clotilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clothilde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clotilde, Chlodehilde, Clothilde, Clotild, Chlothilde, Cletilde
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 325 Clotilda's në Facebook. Pozicioni #77271
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ClotildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clotilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clotilda? Voto për emrin tënd