Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christmas

Është emri yt Christmas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christ
Djem me tinguj të ngjashëm:Christianos, Christianus, Corstinus, Chrysostomus, Corstianus, Christinus, Christian Ace, Christian Jay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristinca, Christine Joyce, Christineke, Christinejoy, Christine Joy
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2260 Christmas's në Facebook. Pozicioni #18820
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ChristmasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christmas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christmas? Voto për emrin tënd