Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christianos

Është emri yt Christianos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Christmas, Christianus, Corstinus, Chrysostomus, Corstianus, Christinus, Christian Ace, Christian Jay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristinca, Christine Joyce, Christineke, Christinejoy, Christine Joy
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Christianos's në Facebook. Pozicioni #458154
Kategoritë:
Komente nga ChristianosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christianos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christianos? Voto për emrin tënd