Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christer

Është emri yt Christer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Criostoir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chirikatori
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7740 Christer's në Facebook. Pozicioni #7224
Kategoritë:Emra daneze - Popullore fund emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga ChristerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christer? Voto për emrin tënd