Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chess

Është emri yt Chess? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Casey, Cas, Caz, Cy, Ché, Chagai, Chuck, Cachi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Coco, Cici, Chow, Cece, Caca, Chau, Cassie, Caja
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1725 Chess's në Facebook. Pozicioni #22941
Kategoritë:
Komente nga ChessPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chess? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chess? Voto për emrin tënd