Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cepheus

Është emri yt Cepheus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chavez, Capek, Chafik, Cephas, Chikafusa, Cheops, Caphis, Chibuike
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chibuzo, Copkaque, Chafika, Capeka, Chibueze, Chosposi, Chepis, Covaci
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Cepheus's në Facebook. Pozicioni #216544
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CepheusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cepheus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cepheus? Voto për emrin tënd