Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caphis

Është emri yt Caphis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chavez, Capek, Chafik, Cephas, Cepheus, Chikafusa, Cheops, Chibuike
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chibuzo, Copkaque, Chafika, Capeka, Chibueze, Chosposi, Chepis, Covaci
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Caphis's në Facebook. Pozicioni #644919
Kategoritë:
Komente nga CaphisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caphis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caphis? Voto për emrin tënd