Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Celistine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Celistine.
Është emri yt Celistine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qiellor
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Celestino, Claegtun, Celestine, Célestin, Celestun, Celestain, Cölestin, Colston
Vajza me tinguj të ngjashëm:Celestyn, Celestinia, Celestyna, Chelestyne, Cölestine, Celastina, Celestien
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Celistine's në Facebook. Pozicioni #406267
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CelistinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Celistine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Celistine? Voto për emrin tënd