Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Celestine

Është emri yt Celestine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caelestis
Djem me tinguj të ngjashëm:Celestino, Claegtun, Célestin, Celestun, Celistine, Celestain, Cölestin, Colston
Vajza me tinguj të ngjashëm:Celestyn, Celestinia, Celestyna, Chelestyne, Cölestine, Celastina, Celestien
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8890 Celestine's në Facebook. Pozicioni #6483
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CelestinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Celestine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Celestine? Voto për emrin tënd