Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cameroon

Është emri yt Cameroon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cameron, Camren, Camron, Camran, Cemren, Cane, Ryan, Chau Na Ren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Camreen, Camryn, Camyron, Cameren, Canrina, Camyrn, Camrym, Cameron Niña
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 260 Cameroon's në Facebook. Pozicioni #90750
Kategoritë:
Komente nga CameroonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cameroon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cameroon? Voto për emrin tënd