Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cameron

Është emri yt Cameron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Kam, Kameron, Kameryn, Kamron
Djem me tinguj të ngjashëm:Cameroon, Camren, Camron, Camran, Cemren, Cane, Ryan, Chau Na Ren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Camreen, Camryn, Camyron, Cameren, Canrina, Camyrn, Camrym, Cameron Niña
Vlerësimi:
4/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 324385 Cameron's në Facebook. Pozicioni #347
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga CameronPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cameron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cameron? Voto për emrin tënd