Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Buster

Është emri yt Buster? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bakhtiar, Bacstair, Bistra, Baxter, Bozidar, Bhaktiar, Bozydar, Backstere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bacterie, Bhagyatra, Boketeira, Bozhidara, Bohuss Eszter, Bạch Trà
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18625 Buster's në Facebook. Pozicioni #3589
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1956
Komente nga BusterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Buster? Voto për emrin tënd


Është emri yt Buster? Voto për emrin tënd