Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Baxter

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Baxter.
Është emri yt Baxter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Buster, Bakhtiar, Bistra, Bacstair, Bozidar, Bhaktiar, Bozydar, Backstere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bacterie, Bhagyatra, Boketeira, Bozhidara, Bohuss Eszter, Bạch Trà
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7840 Baxter's në Facebook. Pozicioni #7155
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga BaxterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Baxter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Baxter? Voto për emrin tënd