Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brynner

Është emri yt Brynner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Barrymore, Branor, Branimir, Boromir, Brynmor, Bremer, Burhan Mury, Brayner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barennur, Bryner, Birnur, Berranur, Branimira, Brian Henry, Brunero, Berra Humeyra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Brynner's në Facebook. Pozicioni #75638
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BrynnerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brynner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brynner? Voto për emrin tënd