Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Branimir

Është emri yt Branimir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Branimira
Djem me tinguj të ngjashëm:Brynner, Barrymore, Branor, Boromir, Brynmor, Bremer, Burhan Mury, Brayner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barennur, Bryner, Birnur, Berranur, Branimira, Brian Henry, Brunero, Brehmer
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2440 Branimir's në Facebook. Pozicioni #17752
Kategoritë:
Komente nga BranimirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Branimir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Branimir? Voto për emrin tënd