Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Borbála

Është emri yt Borbála? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Birbal, Bärbel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barbel, Berbel, Borbala, Barbele, Barabell, Barabal
Vlerësimi:
4/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 645 Borbála's në Facebook. Pozicioni #47107
Kategoritë:Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga BorbálaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Borbála? Voto për emrin tënd


Është emri yt Borbála? Voto për emrin tënd