Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Boglárka

Është emri yt Boglárka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bboglárka, Boglarka, Boglârka
Vlerësimi:
4/5
yje 191 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 163 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 161 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 161 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 188 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 188 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 965 Boglárka's në Facebook. Pozicioni #35168
Kategoritë:Top 100 hungarez emrat - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga BoglárkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Boglárka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Boglárka? Voto për emrin tënd