Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blaze

Është emri yt Blaze? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blaz, Balasi, Blake, Bliss, Blaise, Blasius, Bolek, Blaesus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blasa, Blix, Belicia, Bilqis, Bolica, Bellissa, Beileag, Bilkish
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12790 Blaze's në Facebook. Pozicioni #4861
Kategoritë:Popullore slloven emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga BlazePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blaze? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blaze? Voto për emrin tënd