Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blaise

Është emri yt Blaise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Blasius
Variante:Vlasi, Βλασσης
Djem me tinguj të ngjashëm:Blaz, Balasi, Bliss, Blake, Blasius, Bolek, Blaesus, Black
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blasa, Blix, Belicia, Bilqis, Bolica, Bellissa, Beileag, Bilkish
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10690 Blaise's në Facebook. Pozicioni #5624
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga BlaisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blaise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blaise? Voto për emrin tënd