Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bittor

Është emri yt Bittor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Badru, Bader, Batair, Bodr, Bitter, Badr, Baudier, Bedwyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Budur, Badra, Bihter, Bethari, Badriyah, Bảo Trà, Bhadraa, Bittore
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Bittor's në Facebook. Pozicioni #647756
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga BittorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bittor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bittor? Voto për emrin tënd