Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Birkir

Është emri yt Birkir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berker, Barker, Birghir, Bricriu, Byrgir, Burger, Birger, Byrghir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bearrocscir, Breiker, Brajkishor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180 Birkir's në Facebook. Pozicioni #119196
Kategoritë:Emrat Islandeze
Komente nga BirkirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Birkir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Birkir? Voto për emrin tënd