Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Birger

Është emri yt Birger? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berker, Birkir, Barker, Birghir, Bricriu, Byrgir, Burger, Byrghir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bearrocscir, Breiker, Brajkishor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1235 Birger's në Facebook. Pozicioni #29368
Kategoritë:Emra norvegjeze - Popullore danez emrat boy
Komente nga BirgerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Birger? Voto për emrin tënd


Është emri yt Birger? Voto për emrin tënd