Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beverly

Është emri yt Beverly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Braulio, Brilee, Beverley, Baerhloew, Burle, Braylee, Burel, Burley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brielle, Brela, Briley, Brylee, Beryl, Berlè, Berryl, Berli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 241280 Beverly's në Facebook. Pozicioni #431
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga BeverlyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beverly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beverly? Voto për emrin tënd