Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beryl

Është emri yt Beryl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Braulio, Brilee, Beverley, Beverly, Baerhloew, Burle, Braylee, Burel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brielle, Brela, Briley, Brylee, Berlè, Berryl, Berli, Borhala
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21450 Beryl's në Facebook. Pozicioni #3209
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga BerylPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beryl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beryl? Voto për emrin tënd