Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Berivan

Është emri yt Berivan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bairrfhionn, Bairrfhoinn, Bourbon, Birafane, Barrfhionn, Bervan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berfin, Berifan, Biraven, Berrahavin
Vlerësimi:
4/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 320 Berivan's në Facebook. Pozicioni #78197
Kategoritë:Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga BerivanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berivan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berivan? Voto për emrin tënd