Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Benedek

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Benedek.
Është emri yt Benedek? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:bekuar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Benedictus
Djem me tinguj të ngjashëm:Bendiks, Bendyk, Bondig, Bendek, Bendik, Bontke, Bontko, Bendegúz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bentje, Bintsje, Bintske, Bantje, Bentsje, Bennetts, Bints, Bendix
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 500 Benedek's në Facebook. Pozicioni #56620
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga BenedekPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benedek? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benedek? Voto për emrin tënd