Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Bendik

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Bendik.
Është emri yt Bendik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:bekuar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Benedictus
Djem me tinguj të ngjashëm:Bendiks, Bendyk, Bondig, Bendek, Benedek, Bontke, Bontko, Bendegúz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bentje, Bintsje, Bintske, Bantje, Bentsje, Bennetts, Bints, Bendix
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Bendik's në Facebook. Pozicioni #58767
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga BendikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bendik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bendik? Voto për emrin tënd