Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Belladonna

Është emri yt Belladonna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Baldwin, Beldene, Blathaon, Bolton, Bladen, Belldon, Balduin, Bleddyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bolthina, Blodwen, Blaithin, Beldono, Blodwyn, Blodeuyn, Boldewina, Baladan
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 965 Belladonna's në Facebook. Pozicioni #35169
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BelladonnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Belladonna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Belladonna? Voto për emrin tënd