Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Baldwin

Është emri yt Baldwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Boudewijn
Variante:Boudewijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Beldene, Blathaon, Bolton, Bladen, Belldon, Balduin, Bleddyn, Beldon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Belladonna, Bolthina, Blodwen, Blaithin, Beldono, Blodwyn, Blodeuyn, Boldewina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2665 Baldwin's në Facebook. Pozicioni #16624
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga BaldwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Baldwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Baldwin? Voto për emrin tënd