Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beckett

Është emri yt Beckett? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bushat, Bakhit, Boseda, Bahgat, Bigot, Beiste, Biast, Bách Du
Vajza me tinguj të ngjashëm:Buket, Bakhitah, Bahjat, Bastie, Bikita, Bastet, Bích Thùy, Bích Ty
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 760 Beckett's në Facebook. Pozicioni #41843
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga BeckettPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beckett? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beckett? Voto për emrin tënd