Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bautista

Është emri yt Bautista? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Baptist
Djem me tinguj të ngjashëm:Batist, Babtist, Baptist, Buddhist
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baptiste, Bethzda, Bethseda, Bethsaida, Bethzaida, Babtista, Bidijawatie, Botezat
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1435 Bautista's në Facebook. Pozicioni #26313
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BautistaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bautista? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bautista? Voto për emrin tënd