Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Baptiste

Është emri yt Baptiste? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Batist, Babtist, Baptist, Buddhist
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bethzda, Bethseda, Bethsaida, Bethzaida, Babtista, Bidijawatie, Botezat, Baptista
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3385 Baptiste's në Facebook. Pozicioni #13850
Kategoritë:Emra italiane - Popullore francez emrat boy
Komente nga BaptistePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Baptiste? Voto për emrin tënd


Është emri yt Baptiste? Voto për emrin tënd